امروز چهارشنبه, 07 آبان 1399 - Wed 10 28 2020

منو

"روز جهانی هوای پاک" در رشت گرامی داشته شد

سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و موسسه ی زیست محیطی سرزمین ایده آل ما با اجرای برنامه ها یی شاد و فرهنگی "روز جهانی هوای پاک" را گرامی داشت. ( گزارش تصویری )
 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت این برنامه با حضور مسوولان مرتبط و شماری از دانش آموزان و مربیان آنها صبح روز دوم بهمن ماه امسال در بوستان پلیس رشت برگزار شد.
در این روز شرکت کنندگان در برنامه ی یاد شده نمایش کودک، آموزش زیست محیطی، کارگاه آموزش فضای سبز و گلکاری، مسابقه ی نقاشی، برنامه ی دوچرخه سواری همراه با مسابقه و قرعه کشی و اهدای جایزه به منتخبین را شاهد بوده اند.

این برنامه ی فرهنگی - آموزشی که به وسیله ی روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت و موسسه زیست محیطی سرزمین ایده آل ما طرح ریزی و با همکاری سازمانهای مرتبط اجرا شد؛ مورد استقبال و توجه شهروندان نیز قرار گرفت.
علیرضا حاجی پور در این برنامه با تاکید بر انجام فعالیتهای آموزشی برای فرهنگسازی در زمینه ی رعایت اصول زیست محیطی گفت: آموزشهای زیست محیطی را باید از سنین خردسالی به کودکان ارائه کرد تا آینده ی جامعه را تضمین نمود.
رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت همچنین گفت: برنامه هایی نمادین همچون "روز جهانی هوای پاک" فرصتی است تا افراد جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان را هر چه بیشتر با مفاهیم زیست محیطی آشنا سازیم.

پیمان بازدیدی مدیرعامل موسسه ی زیست محیطی سرزمین ایده آل ما هم در ادامه ی این آیین افراد و آحاد مختلف جامعه را به رعایت اصول زیست محیطی تشویق کرد و گفت: تمام تلاش ما در این سازمان مردم نهاد اجرای برنامه های مختلف زیست محیطی با رویکرد فرهنگسازی در جامعه است.

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشدمجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید