مسابقات فوتسال جام مأمورین نجات زمین که به منظور ایجاد انگیزه و حفظ نشاط و شادابی بین کارگران حوزه رفت و روب شهر رشت  برگزار شد پس از 5 روز مسابقات فشرده ، روز سه شنبه مورخ 93/10/23 با برگزاری مسابقه رده بندی و فینال به پایان رسید.

در دیدار رده بندی تیم های  کود آلی و سبز زیور با هم به رقابت پرداختند و در نهایت تیم سبز زیور  با نتیجه 6 بر 3 به پیروزی  و مقام سوم این مسابقات دست یافت.

مسابقه فینال بین تیم نورتابان و مدیریت پسماند پس از 40 دقیقه تلاش و دیداری پرهیجان با نتیجه2 بر 1 به سود تیم مدیریت پسماند به پایان رسید و  این تیم قهرمان اولین دوره این مسابقات شد.

 در این دیدار که با حضور جناب آقای کریم سرپرست ، سرپرست شهرداری رشت و مرتضی شریفی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت و جمعی دیگر از مدیران شهرداری برگزار شد ، جناب آقای سرپرست  برای تمام  بازیکنان آرزوی صحت و سلامت داشتند و از برگزاری مسابقاتی به این منظوراستقبال و خواستار تداوم این برنامه ها شدند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند نیز ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی پرسنل زحمتکش این حوزه بر ارسال  آتی اجرای با کیفیت و کمیت بیشتر این مسابقات را بین تمام قشر کارگری شهرداری رشت، جزء برنامه های سازمان اعلام کردند. در نهایت اهداء جوایز توسط سرپرست محترم شهرداری و مدیرعامل محترم سازمان مدیریت پسماند صورت گرفت.

 

 

    

 

اضافه کردن نظر