روز  سه شنبه  مورخ 93/10/30 برنامه آموزشی فرهنگ پسماند در سالن آمفی تئاتر سماء با حضور سرپرست محترم شهرداری رشت و هیأت همراه،  مدیرعامل و کارشناسان محترم سازمان و نوآموزان مهدکودک سماء در محیطی  بسیار شاد همراه با موسیقی و اجرای نمایش عروسکی با محتوای زیست محیطی برگزار شد. 

 

 

نوآموزان مهدکودک سماء به همراه مربیان از ساعت 9 صبح در سالن همایش سماء در دو سانس یک ساعته در خصوص مسائل زیست محیطی ، تمیز نگهداشتن محیط زیست اطراف و گذاشتن پسماندهای تر در ساعت 9 شب  جلوی درب منازل و تفکیک و جداسازی پسماندها در قالب نمایش به همراه موسیقی تحت آموزش قرار گرفتند.

آقای شریفی مدیرعامل محترم سازمان مدیریت پسماند هدف از برگزاری این برنامه را نهادینه کردن فرهنگ بازیافت از دوران کودکی و حفظ و نگهداری محیط زیست توسط آیندگان  اعلام نمود و در انتهای برنامه به تمامی کودکان حاضر در سالن هدایایی به رسم یادبود اهداء شد. لازم به ذکر است از تاریخ 7 دی  برنامه آموزش مهدکودک های سطح شهر در خصوص فرهنگ پسماند و بازیافت توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری در حال اجرا می باشد و در تلاش است تا پایان سال 93 تمامی مهدکودک های سطح شهر آموزشات لازم را کسب نمایند.

 

    

 

 

 

 

                                                                                                       

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر