به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت، صبح امروز نشست مشترکی بین کارشناسان این سازمان و جمعی از هنرمندان و فعالان عرصه تئاتر و سینمای استان گیلان برگزار شد.

همین گزارش حاکی است، این نشست در راستای اهداف کوتاه مدت سازمان و به منظور برنامه­ریزی و سیاستگذاری پیرامون چگونگی استفاده از زبان هنر به عنوان فاخرترین ابزار انتقال مفاهیم آموزشی و فرهنگی در میان شهروندان انجام شد.

 

 

 

بنا بر این گزارش، سازمان مدیریت پسماند مصمم است تا با بهره­گیری از مشارکت اقشار تاثیر گذار، منجمله چهره­های شناخته شده عرصه تئاتر و سینمای این شهر و استان که در بین شهروندان از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستند نسبت به امر آموزش و انتقال مفاهیم آموزشی اهتمام ورزد.

به همین مناسبت، نشستی با حضور هنرمندان در سالن اجتماعات شهرداری رشت برگزار شد که نظرات، پیشنهادات و راهکارهای مطلوب در جهت کوتاه­تر نمودن مسیر دستیابی به اهداف تعیین شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همچنین به لحاظ درک بصری هنرمندان از وضعیت بحرانی و آسیب­های موجود در خصوص موضوع دفن زباله­های شهرستان رشت در مرکز دفن لندفیل سراوان و شیرابه­های خروجی در روستاهای اطراف و تاثیر نامطلوب بر محیط زیست شهر رشت، بازدیدی از مکان مذکور صورت گرفت.

 

             

 

اضافه کردن نظر