دیدار مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت از  سازمان مدیریت پسماند  شهرداری  قزوین و تهران

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت با مدیران عامل و همچنین کارشناسان سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین و تهران در روزهای 27 و 28 مرداد ماه جاری دیدار و گفتگو کرد.

 

 

در این نشست که با هدف آشنایی با تجارب، عملکرد، اهداف و بیان دیدگاه­های سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری­های کلانشهرهای کشور به خصوص در زمینه تفکیک از مبدا و دفن زباله­های شهری انجام شد، طرفین اقدامات انجام شده و برنامه­های آتی خود را بیان نمودند.

مرتضی عاطفی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت در این خصوص گفت: استفاده از تجارب شهرهایی که مسیر دسترسی به اهداف مورد نظر این سازمان را در گذشته طی نموده و به موفقیت رسیده­اند، کوتاه­ترین مسیر و کم­ هزینه­ترین راه برای دستیابی و رسیدن به اهداف سازمانی هستند. وی ضمن قدردانی از مدیران عامل و کارشناسان سازمان مدیریت پسماند قزوین و تهران، این دیدارها را بسیار مطلوب و موثر خواند و افزود: برنامه­های فرهنگی و آموزشی سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت به سمع و نظر مدیران عامل سازمان­های مذکور رسید که بسیار مورد استقبال آنان قرار گرفت. عاطفی تصریح کرد: در این نشست­ها موضوعاتی نظیر زباله سوز، روش­های رفت و روب و جمع­آوری و دفع زباله­های شهری با تاکید بر مباحث فرهنگ­سازی و آموزش شهروندی در خصوص تفکیک از مبدا در مناطق تحت پوشش مورد بحث و تبادل تجربه قرار گرفت.

 

 

اضافه کردن نظر