دیدار مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت 

با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت، مرتضی عاطفی، مدیرعامل سازمان صبح روز شنبه مورخ 14 شهریور با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان دیدار کرد. در این نشست مرتضی عاطفی به تشریح اهداف و برنامه‌ های پیش‌روی سازمان مدیریت پسماند در امر آموزش و فرهنگ سازی و هم­چنین لزوم بهره گیری از توانمندی ­های کانون گفتگو نمودند.

 

 

مدیرعامل سازمان در این دیدار با اشاره به جایگاه ارزشمند و گستره دامنه فعالیت­ های کانون پرورش فکری به جهت ارتباط مستقیم و مستمر با کودکان ونوجوانان، خواستار ایجاد هماهنگی و همکاری ­های موثر در اجرای برنامه­ های مرتبط با مدیریت پسماند شدند.

عاطفی با اشاره به لزوم فرهگ سازی برای گروه‌ های سنی مخاطب، در ارتباط با اهمیت تفکیک از مبدا، لزوم فراهم آوردن  زمینه‌‌‌ ی همکاری­ و بهره­ گیری از تجارب، ظرفیت­ ها و برنامه­ های کانون را در رسیدن به اهداف مورد نظر حائز اهمیت دانست.

در این نشست، علی پورحسن مدیرکل کانون استان گیلان نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، آمادگی این کانون را در حمایت و پیشبرد اهداف و برنامه­ های سازمان مدیریت پسماند، اعلام نمودند.

علی پورحسن، در ادامه با بیان این که استفاده از مربیان مراکز فرهنگی و هنری می­تواند در ارتقای سطح قابلیت‌ های کودکان ونوجوانان موثر باشد، افزود: افزایش آگاهی­ های عمومی با توجه به نقش مهم کودکان در انتقال مفاهیم آموزشی به درون کانون خانواده­ مانند موضوع مدیریت پسماند شهری بسیار تاثیرگذار است و می­تواند در این مسیر، راه گشا باشد.

 

 

 

اضافه کردن نظر