به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند های شهرداری رشت در روز شنبه  27 اردیبهشت 93 نشست مدیر عامل سازمان با نمایندگان شرکتهای پیمانکار بخش خصوصی ( خدمات شهری ) در دفتر کار ایشان  برگزار شد .

جلسه رأس ساعت 8 صبح در دفتر کار مدیر عامل سازمان آغاز شد . در ابتدای جلسه مهندس شریفی از حاظرین خواست تا برای شادی روح مهندس سیامک دوستدار (مدیر عامل فقید سازمان) صلواتی ختم کنند .

در ادامه ایشان از حضور پیمانکاران و ناظرین سازمان تقدیر و بابت زحماتی که تا کنون کشیده اند تشکر نمود.

ایشان با مطرح نمودن شرایط کلی وضعیت پسماند شهر رشت اظهار داشت : مطمئنا تمام پیمانکاران تلاش می کنند که شرایط کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند اما در مقابل نیاز به حمایت دارند که اینجانب این قول را به همه عزیزان می دهند در حد توان و تا جائی که مفاد قرارداد این اجازه را به بنده بدهد حامی شرکتها خواهم بود.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند گفت : لازم است در این گونه جلسات صادقانه و رک صحبت کنیم . سود کار در زمینه خدمات شهری برای هر دو طرف قرارداد مهم است ، شهرداری سودش در خدمت رسانی بهتر به شهروندان است و پیمانکار سودش در کسب منفعت مالی . اما آن چیزی که بین ما مبنای محاسبه و معیار سنجش است قرارداد منعقد شده می باشد و موفقیت همه ما در رجوع به آن و رعایت صحیح مفاد آن است و هدف غائی شهرداری رشت اجرای بند بند تعهدات می باشد .

در ادامه ایشان گفتند : سازمان کیفیت خدمت رسانی را با هیچ چیز معامله نمی کند  و تمام تلاشمان بر این اساس خواهد بود که کاستی های موجود در مباحث مربوطه در شهر رشت را برطرف کنیم .

در  پایان هر یک از نمایندگان مشکلات ، پیشنهادات و خواسته های خود را مطرح نمودند و مدیر عامل سازمان ضمن شنیدن نظرات جهت روشن سازی دوباره به صورت اجمالی تعهدات و شرایط درج شده در قرارداد را در حضور نمایندگان شرکتها بررسی نمود .

جلسه با ذکر صلوات به پایان رسید .

 

 

اضافه کردن نظر