پیام تبریک مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهاي شهرداری رشت به مناسبت آغاز سال 1395

باد بهار، مژده‌ی‌ دیدار یار داد 
شاید که جان به مقدم باد بهار داد
در بوستان عشق، نشاید غمین نشست
باید که جان به دست بتی‌ می‌ گسار داد

آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیز به خصوص شهروندان فهیم و فرهنگ دوست شهر رشت تبریک و شادباش عرض می نماییم و در سال پیش رو برای همه  سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنیم.

بهار فصل نو شدن و آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن، پیشرفت و عدالت و تحقق اهداف متعالی است
در آستانه سال نو، بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه مردم خردمند این شهر برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک برای رسیدن به شهری پاک و محیط زیستی سالم هستیم و برای دستیابی به شهري توسعه یافته،  برآنيم لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

در آغاز سال جدید، آرزوی ما برای همه شهروندان، زندگی در شهری پاک، زیبا و مترقی است و این آرزو، از جنس شعار نیست بلکه اهدافي برنامه ریزی شده در سال جدید است که با حمایت مردم و مسوولين، با قاطعیت و پشتکار در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم نمود.
در سالی که به فرمایش رهبر معظم انقلاب، سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامگذاری گردیده است،  براي فردایی بهتر و بهاری پربار ، بر آستان آفریدگار، سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه طلب می کنیم که:"یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال"

 

 

 

اضافه کردن نظر