کودکان مهدکودک با زبان نمایش در مسیر آموزش

به گزارش روابط عمومی سازمان پسماند شهرداری رشت، سازمان پسماند شهرداری رشت با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات شهرداری برای کودکان مهدکودک برنامه آموزشی برگزار کرد.

صادق رجبی مسئول امور فرهنگی و مشارکت‌های سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت با بیان اینکه این برنامه در ادامه سیاست‌های آموزش محور برای کودکان انجام شد گفت: کودکان یکی از مخاطبان اصلی برنامه‌های آموزشی سازمان محسوب می‌شوند

وی با بیان اینکه ۳۹۶کودک از ۱۱مهدکودک از برنامه‌های آموزشی این دوره استفاده کردند افزود: ۶نمایش موزیکال با محتوای کاهش تولید زباله و تفکیک زباله از مبدا طی دو روز در سالن آمفی تئاتر آتش نشانی برای کودکان اجرا شد.

رجبی با اشاره به همکاری مشترک سازمان های مدیریت پسماند و آتش نشانی و خدمات ایمنی گفت: کار‌شناسان آموزش سازمان آتش نشانی نیز در انتهای اجرای هر نمایش در خصوص آتش نشانی و خدمات ایمنی برای کودکان توضیحاتی ارائه کردند.

وی افزود: پیش از این مهدکودک‌های رشت نیز میزبان برنامه‌های نمایشی موزیکال سازمان مدیریت پسماند بودند.

رجبی با اشاره به اهمیت ادامه فرهنگ سازی تفکیک زباله از مبدا گفت: اجرای برنامه‌های آموزشی در مدارس و مهدکودک‌ها تداوم خواهد داشت.

مسئول امور فرهنگی سازمان پسماند با بیان اینکه ما نیازمند همراهی دیگر دستگاها نیز هستیم گفت: سازمان آتش نشانی با در اختیار قرار دادن فضای مناسب برای کار آموزشی همراهی خوبی با سازمان پسماند داشت و این همکاری مدیرعامل سازمان آتش نشانی جای تشکر دارد.

 

اضافه کردن نظر