به گزارش روابط عمومی سازمان پسماند شهرداری رشت، با توجه به فراگیری فضای مجازی در جامعه،سازمان مدیریت پسماند در نظر دارد برای آنکه اخبار و اطلاعات سازمان سریعتر به اطلاع شهروندان برسد حضور بیشتری در فضای مجازی داشته باشد.

سازمان مدیریت پسماند برای رسیدن به دو هدف مهم کاهش تولید زباله و افزایش تفکیک زباله از مبدأ نیازمند مشارکت جدی شهروندان شهر رشت است.  بر همین اساس آگاهی سریعتر و صحیح‌تر شهروندان از اخبار و برنامه‌های سازمان می‌تواند سبب اعتماد و همراهی بیشتر آنها با سازمان باشد.

بنابراین سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت تصمیم به حضور در سه عرصه اطلاع رسانی و ارتباطات سایت خبری، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام گرفته است.

از این پس شهروندان و مدیران مرتبط با مدیریت شهری می‌توانند اخبار و اطلاعات و برنامه‌های سازمان را در سایتhttps://www.pasmand-rasht.ir، کانال تلگرامی  @pasmandrasht و اینستاگرام  https://www.inistagram.com/pasmand.rasht/ مشاهده کنند.

این سه راه ارتباطی می تواند به سازمان کمک کند تا نظرات٬پیشنهادات و انتقادهای شهروندان در مورد برنامه های خود را بشنود و در راستای اجرای آنها گام بردارد .

 

 

اضافه کردن نظر