به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت ؛ همایش میدانی پاکسازی حاشیه رودخانه‌های شه رشت صبح دیروز (جمعه۱۰دی) در محدوده رودخانه پارک توحید تخته پل گلسار با همکاری سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت و موسسه محیط زیستی سرزمین ایده آل ما  و با حضور شهروندان برگزار شد.

این برنامه اولین همایش پاکسازی حاشیه رودخانه ها با حضور شهروندان، گروه های مردم نهاد و پاکبانان شهرداری محسوب می شود. در این برنامه محمدعلی ثابت قدم شهردار، علیرضا حاجی‌پور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت، رضا رسولی رییس کمیسیون حمل نقل ترافیک شورا ، فرانک پیشگر رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا و شیرزاد از اعضای شورای شهر رشت نیز در در کنار فعالان محیط زیست و شهروندان رشتی حضور داشتند.

بعد از انجام پاکسازی با برگزاری مراسم قرعه کشی جوایزی بین شهروندان توزیع شد.

مشارکت کنندگان این برنامه در نظر دارند تا تمام حاشیه های رودخانه های رشت را پاکسازی کنند .  سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت با تشکر از شهروندان مسئولیت پذیر مشارکت کننده تاریخ بعدی پاکسازی را با در نظرگرفتن شرایط جوی اطلاع رسانی خواهد کرد . این سازمان همچنین از تمام شهروندان دوستدار محیط زیست دعوت می کند که برای داشتن شهری پاک در برنامه های پاکسازی حاشیه رودخانه های رشت حضور یابند.

 

 

اضافه کردن نظر