به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت، علیرضا حاجی پور رئیس این سازمان با اعلام اینکه نشست علمی و تخصصی " نقش نیروگاه های زباله سوز در مدیریت شهری" در رشت برگزار می شود، تاکید کرد: برگزاری چنین نشست های علمی و تخصصی راهکاری برای خروج از بحران مدیریت زباله های شهری است.

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت افزود:  در این نشست علمی با حضور متخصصان داخلی و خارجی نقش نیروگاه های زباله سوز در مدیریت شهری مورد بحث و بررسی کارشناسی قرار می گیرد.

 

 

وی اضافه کرد: نشست یاد شده صبح روز سه شنبه 28 شهریور ماه امسال ساعت ۸:۳۰  صبح تا ۱۲ظهر در سالن همایش های سازمان آتش نشانی رشت واقع در میدان انتظام برگزار خواهد شد.

حاجی پور تاکید نمود: در این همایش موضوعاتی همچون: " چرا زباله سوز"، "نیروگاه زباله سوز چیست؟"، " چالشهای پس از بهره برداری نیروگاه زباله سوز کدام است؟" و... مطرح می شود.

وی در پایان از همه ی فعالان و تلاشگران زیست محیطی و علاقه مندان به مباحث مدیریت پسماندها دعوت کرد در این برنامه ی علمی و تخصصی شرکت کنند و اظهار کرد: پایان بخش این همایش تجلیل از برگزیدگان نخستین جشنواره ی عکاسی "شهر من؛ شهر پاک" خواهد بود.

اضافه کردن نظر