به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت، همزمان با برگزاری نشست علمی و تخصصی "نقش نیروگاه های زباله سوز در مدیریت شهری" از برگزیدگان نخستین جشنواره ی "شهر من؛ شهر پاک" قدردانی و تجلیل می شود.

بر پایه ی این گزارشآیین تجلیل از برترینهای این جشنواره پایان بخش همایش علمی و تخصصی یاد شده در تالار همایشهای سازمان آتش نشانی رشت خواهد بود.

بر پایه ی فراخوان جشنواره ی "شهر من؛ شهر پاک" علاقه مندان به مباحث زیست محیطی و هنرمندان عکاسی آثار خود را در موضوعاتی چون تفکیک از مبدا، مشارکت مردمی در مدیریت پسماند، آموزش و فرهنگسازی نقش زنان و کودکان در تفکیک، پسماندهای ویژه، آلودگی رودخانه های زرجوب و گوهررود، سگهای خیابانی و... به دبیرخانه ی جشنواره ارسال کردند.

 

 

آثار ارسالی پس از داوری و بررسی کارشناسی مورد ارزیابی قرار گرفته و برترینها انتخاب شدند.

از برترینهای این جشنواره روز سه شنبه ۲۸شهریور ماه امسال با حضور مسوولان و مدیران شهری تجلیل می شود و به رسم یادبود لوح سپاس، تندیس جشنواره و جایزه اهدا خواهد شد.

گفتنی است نخستین جشنواره ی عکاسی "شهر من؛ شهر پاک" با هدف فرهنگسازی در زمینه ی مدیریت پسماندها و افزایش مشارکتهای مردمی به وسیله ی سازمان مدیریت پسماندهای شهری رشت و با همکاری انجمن عکاسان رشت برگزار شده است.

شایان گفتن اینکه تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه ی این‌جشنواره 364عکس از 57 عکاس بوده است.

اضافه کردن نظر