به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت صبح امروز جمعه هفتم مهر ماه همزمان با فرا رسیدن "روز آتشنشانی و ایمنی" علیرضا حاجی پور رئیس و مسوولان سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت با حضور در سه ایستگاه آتشنشانی از نزدیک با آتشنشانان سختکوش شهرباران دیدار و گفتگو کردند و با اهدای گل به آنها "روز آتشنشانی و ایمنی" را به این تلاشگران تبریک گفتند و برایشان آرزوی موفقیت و بهروزی نمودند.

 

بر پایه ی این گزارش مدیران سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از ایستگاه شماره ی دو در میدان فرهنگ، ایستگاه شماره ی پنج در میدان انتظام و ایستگاه شماره ی دوازده در کوی دیانتی بازدید کردند و با آتشنشانان به گفت و گو نشستند.

   علیرضا حاجی پور در این دیدارها آتشنشان را نمونه هایی از انسانهای فداکار و ایثارگر جامعه دانست که برای نجات جان و جلوگیری از خسارت مالی همشهریان خود دل به دریای آتش و دود می زنند و جان خود را به خطر می اندازند تا حافظ جان و مال آنها باشند.

   رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت آتشنشانان را مظهر ازخودگذشتگی و ایثار معرفی کرد و گفت: هر لحظه و هر آن در انجام عملیات خاموش کردن آتش در مناطق مختلف شهری، خطرات جانی برای آتشنشانان وجود دارد.

   وی تاکید کرد: قدردانی و تجلیل از این عزیزان کمترین کاری است که مدیران ‌می توانند انجام دهند.

   حاجی پور همچنین اظهار امیدواری کرد تا برای حفاظت از جان آتشنشانان مدیریت شهری زمینه های تجهیز آنها به امکانات جدید و مدرن را فراهم‌آورند.

   گفتنی است علیرضا حاجی پور را در این برنامه؛ دوستدار معاون فنی و کریمی مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت و همچنین پیمان بازدیدی مدیر عامل موسسه ی "سرزمین ایده آل ما" همراهی می کردند.

 

    

اضافه کردن نظر