به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت ، دکتر محمد علی نجفی استاندار گیلان از مرکز دفن زباله سراوان بازدید  کرد

در این بازدید که تنی چند از مدیران ارشد استان و شهرستان نیز حضور داشتند اقدامات صورت گرفته اخیر بازدید و شرایط و ملزومات این مرکز دفن که در یکی از سر سبز ترین نقاط استان جای گرفته مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای بازدید مهندس شریفی مدیر عامل سازمان ضمن خوشامدگویی به استاندار محترم و هیئت همراه به ارائه گزارش و تشریح  اقدامات صورت گرفته پرداخت و شرایط قبلی وفعلی مرکز دفن را به استحضار ایشان رساند.

در ادامه مشاور طرح بهسازی سراوان از داشگاه گیلان نیز شرایط و وضعیت اجرای طرح را به استاندار محترم گیلان توضیح داد  . جناب آقای دکتر نجفی ضمن تشکر و اعلام رضایت از اقدامات صورت گرفته از سوی شهرداری رشت و علی الخصوص سازمان مدیریت پسماند که به صورت ملموسی در کاهش آلودگی به ویژه بوی نامطبوع مرکز دفن تاثیر داشته ابراز امیدواری کرد که با استمرار این رویه و اراده و جدیت فعلی شرایط روز به روز بهتر و همچنین با کمک ها ی دولت هر چه سریعتر کار احداث کارخانه زباله سوز آغاز شود و مشکل پسماند شهرستانهای مرکزی استان مرتفع شود.

در این بازدید جناب آقایان مهندس شعبانپور معاونت محترم فنی و عمرانی استانداری ،مهندس خلیلی شهردار محترم رشت ، کرمی مدیر کل محترم امور شهری استانداری ، مهدوی فرماندار محترم رشت ، پورعلی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند استان ، رحمانی مدیر کل محترم منابع طبیعی ، منتظری مدیرکل محترم سازمان صنعت و معدن و تجارت استان ، وجمعی از مدیران شهرداری حضور داشتند.

اضافه کردن نظر