به گزارش روابط عمومی سازمان مدیرت پسماندهای شهرداری رشت به مناسبت روز ملی پاکسازی جنگل ، پارک جنگلی سراوان پاکسازی شد . در این مراسم که توسط سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت و مشارکت موسسه زیست محیطی سرزمنی ایده آل ما برگزار شد تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر رشت ، شهردار ، معاونین و مدیران شهرداری رشت حضور داشتند .

در جریان مراسم به ترتیب مهندس صابر ریاست محترم شورای اسلامی شهر رشت ، مهندس مظفر نیکومنش نودهی ریاست محترم کمیسیون بهداشت شورای اسلامی شهر رشت و مهندس خلیلی شهردار رشت سخنرانی نمودند .

در پایان مهندس شریفی مدیر عامل سازمان طی سخنانی از همه عزیزان شرکت کننده در مراسم تشکر نمود و یاد آور شد : همه ما نسبت به معضلات و پیامدهای زباله آگاهی داریم لذا امیدواریم همه مسئولین در زمینه حل مشکلات به ما یاری برسانند . وی خاطر نشان کرد : چند قدم پاین تر از محل برگزاری این مراسم رودخانه ای دیده می شود که در واقع شیرابه زباله مرکز دفن سراوان می باشد و به خاطر وجود همین رودخانه شیرابه بود که در سازمان تصمیم گرفتیم محل برگزاری روز پاکسازی و نجات جنگل در این نقطه برگزار شود . در حال حاضر مهمترین و اصلی ترین مشکل شهر رشت وجود همین شیرابه می باشد که البته مضرات آن مختص رشت نبوده و یک مشکل استانی است که باید هر چه سریعتر با احداث تصفیه خانه حل شود . در پایان کلیه شرکت کنندگان در مراسم در پاکسازی جنگل مشارکت نمودند .

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

اضافه کردن نظر