خریداری و تحویل دو هزار عدد سطل کارتن پلاست جهت جمع آوری کاغذ و پسماند خشک

با هدف جمع آوری کاغذ و پسماند خشک توسط سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت انجام شد.
خریداری و تحویل دو هزار عدد سطل کارتن پلاست جهت جمع آوری کاغذ و پسماند خشک
به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت؛ تعداد دو هزار عدد سطل کارتن پلاست جهت اهدا به ادارات، مدارس و اصناف خریداری و تحویل سازمان گردید.
حمید محسنی معاون فنی و اجرایی سازمان با اعلام این خبر گفت : یکی از شیوه های جلب مشارکت در امر تفکیک از مبدا اهدای سطل های مخصوص جمع آوری کاغذ و پسماند خشک است که سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت تلاش می‌کند تا این نیاز در سطح ادارات دولتی، مدارس و اصناف بر طرف گردد.
محسنی با اشاره به خریداری کارتن پلاست در سال گذشته نیز گفت : تعداد دو هزار کارتن پلاست در سال ۱۴۰۲ خریداری و توزیع گردیده بود و در سال جاری نیز علاوه بر عدد فعلی تعداد بیست هزار کارتن پلاست تا پایان سال به تدریج خریداری و توزیع می گردد.
وی با ابراز امیدواری از همکاری خوب مردم در طرح جمع آوری پسماند خشک افزود : با استمرار و تنوع شیوه های جمع آوری، همکاری شهروندان نیز افزایش یافته و امیدواریم حجم بیشتری از پسماند های خشک تفکیک شده توسط پیمانکاران سازمان جمع آوری شود.
محسنی در پایان ادارات دولتی، مدارس و اصناف را الگوی شهروندان دانست که می بایست فرآیند تفکیک از مبدا با جدیت در این مکان ها دنبال شود.
  نظرات