امروز سه شنبه, 15 آذر 1401 - Tue 12 06 2022

منو

اجرای برنامه های آموزشی از سوی سازمان

به زودی برنامه های آموزشی ویژه برای پاکیاران در مدارس توسط سازمان مدیریت پسماند های شهرداری رشت اجرایی می گردد .

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت در تداوم برگزاری کارناوالهای شادی و آموزش در مدارس ابتدایی رشت، برنامه ی مفرح آموزشی روز سه شنبه وچهارشنبه در مدارس دخترانه ی نجات اللهی و قلی پور برگزار شد.

روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت همچنین اعلام کرد: در هفته جاری بیش از ۶۰۰ دانش آموز زیر پوشش طرح آموزشهای زیست محیطی، تفکیک زباله از مبدا و آموزشهای مربوط به پاکیاران قرار گرفتند.

  در مدارس یادشده بین دانش آموزان اقلام فرهنگی همچون بروشور و کاتالوگهای آموزشی، دفترهای نقاشی، نوشت افرار و برنامه ی هفتگی توزیع گردید.
   روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت در ارتباط با برگزاری کارناوالهای شادی و آموزش تاکید کرد: برنامه ی شادیبخش کارناوال شادی و آموزش برای دانش آموزان تداوم خواهد یافت و به زودی برنامه های آموزشی ویژه ای مخصوص پاکیاران در مدارس اجرا و ارائه می شود.
   در مدارس یاد شده کارشناسان سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت برای دانش آموزان در زمینه ی رعایت اصول زیست محیطی و تفکیک زباله از مبدا سخنرانی کردند.
 در این برنامه ها تلاش می شود از طریق اجرای نمایشهای کودکانه و گفت و کو با دانش آموزان ، سطح دانش و آگاهی آنها را برای مشارکت در طرح تفکیک زباله از مبدا افزایش داده و از فعالیتهای موقر این قشر فعال اجتماعی در پیشبرد اهداف سازمان در زمینه ی کاهش زباله ی شهری بهره برده شود.مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید