امروز سه شنبه, 15 آذر 1401 - Tue 12 06 2022

منو

"کارناوال شادی و آموزش" سازمان مدیریت پسماند های شهرداری رشت

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت، برنامه ی آموزشی - تفریحی، "کارناوال  شادی و آموزش" صبح روز سه شنبه ی گذشته در دبستان حضرت رقیه ی امین الضرب رشت برای کودکان دبستانی لحظات شاد و به یاد ماندنی فراهم کرد.

در این برنامه که با کمک و همکاری موسسه ی جوانان صبح هنر به مدیریت منوچهر محمدی اجرا شد برنامه هایی متنوع و جذاب برای کودکان تهیه و تدارک دیده شده بود.

 همزمان با میلاد با سعادت رسول گرامی اسلام(ص) اجرای برنامه ی خاله باران، نمایش کودکان، مسابقه و اهدای جایزه، پخش موزیک و آهنگهای شاد و توزیع اقلام و بسته های آموزشی از جمله اقدامات انجام شده در این برنامه بود.

در این برنامه به تعداد کلاسهای موجود هم پاکیارانی انتخاب گردید تا در آینده ی نزدیک به آنها آموزشهای زیست محیطی داده شود.

بسته ی اهدایی به دانش آموزان شامل برنامه ی هفتگی، دفترچه نقاشی، قمقمه، پوسترها و کاتالوگهای آموزشی و کارت پاکیاران است که به دانش آموزان این مدرسه اهدا شد.

برنامه ی کارناوال شادی با هدف ارائه ی آموزشهای زیست محیطی و آموزش نحوه ی درست تفکیک زباله از مبدا و همچنین حفاظت از محیط زیست برای دانش آموزان دبستانهای رشت اجرا می شود و تاکنون توانسته است بازخوردی خوب و مثبت بین این دانش آموزان داشته باشد و مدیران و دست اندرکاران دبستانهایی که این برنامه در آنها اجرا شده است نیز از نحوه و نتیجه ی کار راضی هستند.

همچنین این هفته کارناوال شادی و آموزش در دبستان حضرت زینب رشت تیز با همین برنامه ها به اجرا در آمد و دانش آموزان این دبستان هم با اجرای برنامه های شاد و مفرح آموزشهای زیست محیطی دریافت کردند.

در مجموع برای حدود ۶۰۰دانش آموز در این دو دبستان آموزشهای کارناوال شادی و آموزش ارائه گردید و روزی خاطره انگیز برای آنها رقم خورد.

 مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید