امروز سه شنبه, 15 آذر 1401 - Tue 12 06 2022

منو

معاون خدمات شهری شهرداری رشت از وضعیت کنونی دفنگاه زباله ی سراوان بازدید کرد

هفته گذشته مهندس علی مقصودی معاون خدمات شهری شهرداری رشت در بازدید از دفنگاه زباله ی سراوان در جریان اهم اقدامات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت در لندفیل سراوان قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت، در جریان این بازدید که مدیران و کارشناسان و همچنین پیمان بازدیدی عضو هیات مدیره ی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت حضور داشتند؛ علیرضا حاجی پور با تشریح وضعیت موجود، به پروژه هایی که تا هم اکنون در این دفنگاه اجرا شده و یا در حال انجام است، اشاره کرد و گفت: گاردریل بندی و دیوارگذاری و چراغهای روشنایی جاده و همچنین وضعیت آسفالت مسیر دسترسی که به زودی انجام خواهد شد و نیز در محل دفنگاه فنس کشی، سمپاشی روزانه، روکش مخلوط شن، نصب لوله های خروج گازهای متان و گاز کربنیک و ایجاد پشته های رسی و... برای آقای مهندس مقصودی تشریح شد و ایشان در جریان تمام مراحل کار در این دفنگاه قرار گرفتند.

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت به مهندس مقصودی گفت: موضوع دیگر اینکه در رانش اخیر محل تصفیه خانه یی که قرار بود احداث شود تخریب شد و ما مجبور هستیم مکانی دیگر را برای اجرای این پروژه در نظر بگیریم و پس از بررسی در ۲۰۰متری محل رانش زمینی را تعرفه کردیم و از شما می خواهیم تا کمک و همکاری کنید تا اقدامات لازم برای اجرایی شدن مقدمات کار در احداث تصفیه خانه در این مکان تعرفه شده انجام گردد.

حاجی پور همچنین به روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری در جریان این بازدید گفت: باید از تلاشهای و همکاری مهندس بهارمست نیز در معاونت خدمات شهری قدردانی کنیم و امروز که دومین روز کاری مهندس مقصودی در این معاونت است از ایشان بخواهیم که همواره همراه سازمان باشند و به عنوان رئیس هیات مدیره ی سازمان ما را در جذب اعتبارات و نیز مصوبات هیات رئیسه در راستای استراتژی ششگانه ی سازمان یاریگر باشند.

وی تاکید کرد: بازدید جناب آقای مقصودی در دومین روز کاری ایشان از محل این دفنگاه بیانگر حس مسوولیت و وجود دغدعه در ایشان برای حل مساله ی زباله های سراوان است.

مهندس مقصودی هم پس از بازدید از محل دفنگاه و آشنایی با پروژه های انجام شده قول مساعدت و همکاری برای بهبود شرایط و همچنین تحقق اهداف و برنامه های سازمان دادند.

 مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید