امروز سه شنبه, 15 آذر 1401 - Tue 12 06 2022

منو

"روز جهانی هوای پاک" در رشت گرامی داشته شد

سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و موسسه ی زیست محیطی سرزمین ایده آل ما با اجرای برنامه ها یی شاد و فرهنگی "روز جهانی هوای پاک" را گرامی داشت. ( گزارش تصویری )
 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت این برنامه با حضور مسوولان مرتبط و شماری از دانش آموزان و مربیان آنها صبح روز دوم بهمن ماه امسال در بوستان پلیس رشت برگزار شد.
در این روز شرکت کنندگان در برنامه ی یاد شده نمایش کودک، آموزش زیست محیطی، کارگاه آموزش فضای سبز و گلکاری، مسابقه ی نقاشی، برنامه ی دوچرخه سواری همراه با مسابقه و قرعه کشی و اهدای جایزه به منتخبین را شاهد بوده اند.

این برنامه ی فرهنگی - آموزشی که به وسیله ی روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت و موسسه زیست محیطی سرزمین ایده آل ما طرح ریزی و با همکاری سازمانهای مرتبط اجرا شد؛ مورد استقبال و توجه شهروندان نیز قرار گرفت.
علیرضا حاجی پور در این برنامه با تاکید بر انجام فعالیتهای آموزشی برای فرهنگسازی در زمینه ی رعایت اصول زیست محیطی گفت: آموزشهای زیست محیطی را باید از سنین خردسالی به کودکان ارائه کرد تا آینده ی جامعه را تضمین نمود.
رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت همچنین گفت: برنامه هایی نمادین همچون "روز جهانی هوای پاک" فرصتی است تا افراد جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان را هر چه بیشتر با مفاهیم زیست محیطی آشنا سازیم.

پیمان بازدیدی مدیرعامل موسسه ی زیست محیطی سرزمین ایده آل ما هم در ادامه ی این آیین افراد و آحاد مختلف جامعه را به رعایت اصول زیست محیطی تشویق کرد و گفت: تمام تلاش ما در این سازمان مردم نهاد اجرای برنامه های مختلف زیست محیطی با رویکرد فرهنگسازی در جامعه است.

 

 مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید