امروز شنبه, 05 آذر 1401 - Sat 11 26 2022

منو

پاکبانان و کارگران فضای سبز در عملیات برفروبی مشارکت می کنند

 رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت با تاکید بر تدوین برنامه ی عملیاتی ستاد مدیریت بحران شهرداری در زمان بارش احتمالی برف، گفت: برای تحقق یک برنامه ی خوب و مناسب همدلی و همکاری نیروها و دست اندرکاران ضروری است به همین دلیل امسال همه ی نیروهای عملیاتی همچون پاکبانان و کارگران فضای سبز در برفروبی همکاری می کنند.
   به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت علیرضا حاجی پور گفت: تاکنون با همکارانمان برای ایجاد وحدت رویه در شرایط بحرانی جلسات بسیاری داشته ایم تا به یک برنامه ی مدون برسیم که همه ی مناطق و سازمانهای شهرداری و  معاونت خدمات شهری با این برنامه ی مدون کار را به پیش می برند.
   رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت  گفت: اولویت ما در صورت بارش برف سنگین باز بودن مسیرهای اصلی و مهم شهر است و با برنامه ی تدوین شده امیدواریم با سیاست واحد در هر پنج منطقه عمل شود.
   وی گفت: همه باید در راستای هدف جامع تدوین شده حین بارش برف عمل کنند و  در عملیات برفروبی، شن ریزی و نمک پاشی کمک نمایند.
   حاجی پور در پایان اظهار امیدواری کرد: با برنامه ی تدوین شده و آمادگی مدیران و نیروها و به کارگیری امکانات لازم بحران احتمالی پیش رو به خوبی مدیریت شود.مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید