امروز شنبه, 05 آذر 1401 - Sat 11 26 2022

منو

استقبال از "روبار"

روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از استقبال فرهنگیان، مسوولان و مدیران شهری و قشرهای مختلف جامعه از نمایشگاه عکس "روبار" خبر داد.
بر پایه ی این‌گزارش چهاردهم مارس برابر با ۲۴ اسفند «روز جهانی حمایت از رودخانه ها» نام گرفته مردم و مسوولان در سراسر جهان این روز را برای یادآوری اهمیت رودخانه ها با برنامه های مختلف گرامی می دارند.
این‌نمایشگاه که به همت و تلاش سازمان مدیدیت پسماندهای شهرداری رشت برپا شد از عصر روز چهارشنبه ۲۳ تا ۲۸ اسفند ماه پذیرای علاقه مندان است.
از آنجایی که رشت دو رودخانه دارد؛ به همین دلیل لزوم توجه به رودخانه ها در شهری همچون رشت با برگزاری چنین اقداماتی بیشتر از دیگر شهرهای کشور احساس می شود.
گفتنی اینکه به مناسبت فرا رسیدن "روز جهانی رودخانه ها" با همکاری سه عکاس هنری نمایشگاه گروهی عکس "روبار" با آثار مائده سیدی، شیرین کریمی و پویا بازارگرد در نگارخانه ی الهی رشت برپا شده است.
تاکنون از این نمایشگاه علیرضا حاجی پور رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت و دست اندرکاران این سازمان، پویا شهشهانی مدیر عامل سازمان پسماندهای استان گیلان، برخی از اعضای شورای شهر رشت، مدیران و مسوولان شهری، دست اندرکاران رسانه های گروهی، برخی از هنرمندان و فرهنگیان و همچنین قشرهای مختلف مردم بازدید کرده اند.
بسیاری از بازدیدکنندگان از نمایشگاه عکس "روبار" تابلوی یادبود این‌نمایشگاه را امضا کردند.
"روبار" در زبان گیلکی به معنای رودخانه است.مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید