امروز پنج شنبه, 17 آذر 1401 - Thu 12 08 2022

منو

پسماند خشک بدهید؛ ماهی قرمز و بذر گیاه بگیرید

 سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت طرح نوروزی اهدای ماهی قرمز سفره ی هفت سین  و بذر گیاه را به شهروندان رشتی اجرا کرد.
 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت همواره یکی از دغدغه های مدیریت شهری و سازمانهای شهرداری ایجاد شور و نشاط اجتماعی با ارائه ی خدمات مختلف به شهروندان است.
بر پایه ی این گزارش در راستای تحقق این هدف و به منظور فرهنگسازی برای تفکیک زباله از مبدا، این سازمان به همه ی شهروندان گرامی رشت که پسماندهای خشک خود را تحویل دهند، ماهی قرمز و بذر گیاهان مختلف هدیه می دهد.
در اجرای این طرح نوروزی که با هدف افزایش مشارکت اجتماعی در طرحها و برنامه های مدیریت شهری اجرایی شده؛ به شهروندان گرامی در ازای تحویل پسماندهای خشک از جمله کاغذ، مقوا، پلاستیک، پت، شیشه و... ماهی قرمز سفره ی هفت سین و بذر گل و گیاه اهدا خواهد شد.
روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت همچنین اعلام کرد: اجرای این طرح هم اکنون شروع شده و تا سال نو و فرا رسیدن نوروز ادامه خواهد یافت.
شهروندان گرامی می توانند از هم اکنون با تحویل پسماندهای خشک خود به کانکسهای جمع آوری محلات مختلف در این طرح شرکت کنند.مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید