امروز پنج شنبه, 17 آذر 1401 - Thu 12 08 2022

منو

تجهیزاتی که برای بهسازی دفنگاه زباله ی سراوان اختصاص یافت

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت گفت: یکی از برنامه های اصلی بهسازی محل دفنگاه زباله ی سراوان و رفع نگرانی اهالی که دغدغه ی همیشگی ما است، کنترل و جلوگیری از تکثیر حشرات موذی در این دفنگاه بوده و هست که در راستای این هدف تجهیزاتی برای بهسازی دفنگاه زباله ی سراوان اختصاص یافته است که بهره گیری از آنها ما را در جهت اجرای بهتر برنامه های سازمان در لندفیل سراوان کمک می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت، علیرضا حاجی پور در تشریح این خبر گفت:  یک خودروی تویوتا هایلوکس دو کابین جفت دیفرانسیل و سه دستگاه سمپاش موتوری ۱۰۰ لیتری  برای کنترل و از بین بردن حشرات دفنگاه زباله ی سراوان و بهسازی لندفیل اختصاص داده شد.
وی ادامه داد: همچنین نیز یک دستگاه تراکتور مدل ۳۹۹ و همچنین یک دستگاه سمپاش ۸۰۰ لیتری مدل بتا توربوی سه مخزنه سوارشونده و دو دستگاه سمپاش دودزا تهیه شده و برای کنترل حشرات این دفنگاه استفاده می شود.
علیرضا حاجی پور ادامه داد: ما در راستای جلب رضایت اهالی و رفع نگرانی آنها از هیچ کوشش و اقدامی که بتواند به بهسازی لندفیل منتهی شود دریغ نخواهیم‌ کرد.
وی اظهار امیدواری کرد که با حساسیت سازمان و حمایت شهردار محترم و نگاه حمایتی اعضای محترم شورای شهر ضمن تامین تجهیزات لازم وضعیت تکثیر حشرات محل لندفیل بیش از گذشته کنترل شده و زمینه های آسایش اهالی منطقه هر چه بیشتر  فراهم شود.

 

 

 مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید