امروز شنبه, 05 آذر 1401 - Sat 11 26 2022

منو

اجرای جشن کودک و محیط زیست به مناسبت هفته کودک


در راستای طرح جامع آموزشی تفکیک از مبدا (رشت من شهر پاک) به مناسبت هفته کودک، جشن کودک و محیط زیست توسط سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت با مشارکت دانشگاه گیلان و موسسه گیلار تالاب های کاسپین در مدرسه پسرانه شکوه برگزار شد.

جشن کودک و محیط زیست با حضور علیرضا حاجی پور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت، مدیران موسسه گیلار تالاب های کاسپین، موسسه سبزآفرینان جوان و شبکه تشکل های غیر دولتی محیط زیست و منابع طبیعی استان گیلان باویژه برنامه های هنری و آموزشی در دبستان شکوه شهر رشت برگزار شد.

در این مراسم علیرضا حاجی پور به بحث آموزش رعایت حفظ محیط زیست از طریق کودکان به عنوان سفیران محیط زیست بیان کرد: اولین گام از مراحل مدیریت صحیح پسماند آموزش و فرهنگ سازی است که با توجه به اقتضا شکلگیری شخصیت کودک و نوجوان تاثیر بسزایی در آینده شهر و کشور خواهد داشت. چنان که این اتفاق در وهله اول با سرمایه گذاری بر کودکان در اغلب کشور های توسعه یافته روی داده است از این لحاظ به مناسبت روز جهانی کودک با همراهی گروه های نمایشی و اجرائی در مدرسه غیرانتفاعی شکوه اقدام به برگزاری چنین برنامه ای نموده ایم.مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید