امروز شنبه, 05 آذر 1401 - Sat 11 26 2022

منو

حاجی پور اعلام کرد: حفظ امنیت و سلامت شهروندان و پاکبانان که قسمتی از بدنه همین جامعه هستند جز رسالت این سازمان بوده و در این خصوص هیچ نوع کم کاری پذیرفته شده نیست

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت، پیرو جلسات صورت گرفته در خصوص ساماندهی پاکبانان؛ علیرضا حاجی پور مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند های شهرداری رشت  با اشاره به مصوبات جلسات اعلام کرد، کلیه موضوعات و دغدغه های مطرح شده در جلسات کمیسیون بهداشت ‌‌محیط زیست و خدمات شهری شورای محترم اسلامی در حال پیگیری و اجرایی شدن می باشد .
حاجی پور ادامه داد گفت : حفظ امنیت و سلامت شهروندان و پاکبانان که قسمتی از بدنه همین جامعه هستند جزء رسالت این سازمان بوده و در این خصوص هیچ نوع کم کاری پذیرفته شده نیست.
وی افزود در جلسه مذکور مقرر گردید  ظرف چند روز آینده مخازن 660 لیتری آسیب دیده جمع آوری شده و تعمیر گردد. در راستای ایجاد امنیت شغلی پاکبانان عزیز نصب علائم هشدار دهنده بر روی کلیه مخازن پسماند در حال انجام بوده و همچنین مبحث سلامت جسمی و آزمایشات پزشکی کارگران نیز در اولویت اصلی این سازمان می باشد .         
 
وی اعلام کرد دستورات لازم جهت شستشوی مخازن به صورت فشرده در هر ۵ منطقه ابلاغ گردیده و در فرآینده اجرا قرار گرفته است.
حاجی پور افزود :  طی این جلسه مقرر گردید جهت ارتقاع سطح علمی و آگاهی فردی کارگاه های آموزشی ترافیکی ایمنی بهداشت با هدف تامین سلامت و حفظ امنیت پاکبانان، در روزهای آینده برگزار گردد. همچنین شرکت های طرف قرارداد موظف به تحویل دستکش ، لباس و تجهیزات فردی مرغوب به  پاکبانان شده اند که این مهم در حال انجام می باشد .
وی در پایان ضمن ارائه گزارش از فعالیت جاروب مکانیزه ، مجددا به یکی از شرکت های رفت روب مناطق شهرداری اخطار داد تا تهیه و تحویل لباس پاکبانان هر چه سریع تر انجام گیرد. 
ایشان یادآور شد که سازمان مدیریت پسماند در خصوص مسائل مربوط به حفظ ایمنی و سلامت پاکبانان که از دغدغه های اصلی اعضاء محترم کمیسیون بهداشت و محیط زیست و خدمات شهری شورای محترم اسلامی رشت می باشد به شدت حساس بوده و کوچکترین مسامحه و کوتاهی را از شرکت های طرف قرارداد با شهرداری نخواهد پذیرفت .
 
 مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید