امروز شنبه, 05 آذر 1401 - Sat 11 26 2022

منو

در پی انتشار ویروس کرونا ، این سازمان اقدام به پخش ماسک و دستکش میان پاکبانان نمود

 
 
به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت با اشاره به تهمیدات در نظر گرفته شده برای پاکبانان در پی انتشار ویروس کرونا ، این سازمان اقدام به پخش ماسک و دستکش میان پاکبانان نمود.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت با اشاره به اینکه شواهد و اطلاعات حاکی از آن است که واگیری این بیماری چندین برابر بیماری‌هایی شبیه سارس، ابولا و آنفلوآنزای N۱H۱ است و با توجه به حجم ماسک و دستکش‌های رها سازی شده در سطح خیابان ها و معابر ، پاکبانان بیش از همه در معرض خطر هستند و از آنجا که ماندگاری ویروس در سطوح آلوده به فاصله زمانی طولانی ادامه دار است، در گام اول به پیمانکاران ابلاغ شده تا دستکش و ماسک و تجهیزات لازم را در اختیار نیرو‌های پاکبان قرار دهند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت از شهروندان رشتی خواست تا دستمال، دستکش، ماسک و پد‌های استفاده شده خود را که در فضای خانه استفاده می‌کنند در داخل سطل های آشغال رها نکنند ، بلکه این اقلام استفاده شده را در داخل یک کیسه بگذارند وبعد آن را داخل کیسه پسماند قرار دهند و حتما در آن را ببندند. همچنین زباله‌های خود از جمله ماسک و دستکش‌های استفاده شده را در سطح شهر رها نکنند، زیرااین موضوع پاکبانان را در معرض خطر جدی بیماری قرار می‌دهد.
حاجی پور در پایان افزود ؛ در این روز‌ها باید همکاری بهتری با این قشر از زحامت کشان جامعه داشته باشیم.
همچنین علی رضا حاجی پور به همراه سجاد حسینی مدیرعامل کارخانه کود آلی و محسنی معاون فنی و اجرایی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت در حرکتی نمادین و فرهنگ ساز اقدام به پخش ماسک و دستکش در میان پاکبانان نمودند .
 
 
 مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید