امروز شنبه, 05 آذر 1401 - Sat 11 26 2022

منو

پخش ماسک و دستکش میان پاکبانان در پی انتشار ویروس کرونا

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت با اشاره به تهمیدات در نظر گرفته شده برای پاکبانان در پی انتشار ویروس کرونا ، این سازمان اقدام به پخش ماسک و دستکش میان پاکبانان نمود.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت با اشاره به اینکه شواهد و اطلاعات حاکی از آن است که واگیری این بیماری چندین برابر بیماری‌هایی شبیه سارس، ابولا و آنفلوآنزای N۱H۱ است و با توجه به حجم ماسک و دستکش‌های رها سازی شده در سطح خیابان ها و معابر ، پاکبانان بیش از همه در معرض خطر هستند و از آنجا که ماندگاری ویروس در سطوح آلوده به فاصله زمانی طولانی ادامه دار است، در گام اول به پیمانکاران ابلاغ شده تا دستکش و ماسک و تجهیزات لازم را در اختیار نیرو‌های پاکبان قرار دهند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت از شهروندان رشتی خواست تا دستمال، دستکش، ماسک و پد‌های استفاده شده خود را که در فضای خانه استفاده می‌کنند در داخل سطل های آشغال رها نکنند ، بلکه این اقلام استفاده شده را در داخل یک کیسه بگذارند وبعد آن را داخل کیسه پسماند قرار دهند و حتما در آن را ببندند. همچنین زباله‌های خود از جمله ماسک و دستکش‌های استفاده شده را در سطح شهر رها نکنند، زیرااین موضوع پاکبانان را در معرض خطر جدی بیماری قرار می‌دهد.
حاجی پور در پایان افزود ؛ در این روز‌ها باید همکاری بهتری با این قشر از زحامت کشان جامعه داشته باشیم.

همچنین علیرضا حاجی پور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت، رضا رسولی عضو شورای اسلامی شهر رشت و محمد حسن علیپور عضو شورای اسلامی شهر رشت اقدام به پخش ماسک و دستکش در میان پاکبانان نمودند.مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید