امروز شنبه, 05 آذر 1401 - Sat 11 26 2022

منو

پیشرفت 92 درصدی عملیات احداث تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت: شهردار رشت از پیشرفت بیش از 90 درصد عملیات پروژه تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان خبر داد و گفت: این پروژه به زودی به اتمام خواهد رسید.همچنین تولید شیرابه در لندفیل سراوان همواره در طول سالیان متمادی به ویژه برای ساکنان این منطقه آزار دهنده بوده و حل این معضل همواره از خواسته های مردم و مسئولان بود.

ناصر حاج محمدی با بیان اینکه تصفیه شیرابه زباله های سراوان و احداث تصفیه خانه از عملکرد های شهرداری رشت استگفت: تاکنون بیش از 90 درصد عملیات این پروژه پیشرفت داشت و به زودی به اتمام خواهد رسید.

وی ضمن قدردانی از مردم منطقه سراوان بابت صبر و تحمل فراوان افزود: ساکنان سراوان با مشاهده پیگیری های مداوم شهرداری بابت حل مشکلات زیست محیطی و جدیت در احداث تصفیه خانه شیرابه، نسبت به ادامه روند اجرای عملیات دلگرم شده و درصدد همراهی هر چه بیشتر با مجمموعه مدیریت شهری برآمدند.

شهردار رشت خاطر نشان کرد: مسئولان شهری و روستایی و در راس آنها رئیس شورای شهر رشت با جدیت حل مشکلات زباله سراوان را پیگیری کرده و در این راستا از روند پیشرفت فیزیکی تصفیه خانه بازدید های مداوم هفتگی به عمل می آورند.

شایان ذکر است بابک رمضانی سرپرست معاونت خدمات شهر شهرداری، فرامرز جمشید پور معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری، احمد رضا حق بین ذیحساب مدیر مالی شهرداری، علیرضا قانع مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرادی نیز شهردار رشت را در این بازدید همراهی کردند.مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید