امروز پنج شنبه, 17 آذر 1401 - Thu 12 08 2022

منو

امحا دیوار نویسی، شعار نویسی و پوستر های تبلیغاتی از سطح پنج منطقه شهر رشت توسط حوزه معاونت فنی و اجرایی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت بصورت روزانه انجام می شود.

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت؛ امحاء دیوار نوشته، پوستر و پرده غیر مجاز از سطح پنج منطقه شهر رشت بصورت روزانه جمع آوری و پاکسازی می شود.

بسیاری از دیوار نویسی های صورت گرفته درمنطقه بدون اخذ مجوز و غیر قانونی است و طبق قانون شهرداری می بایست در راستای حفظ منظر شهری نسبت به پاکسازی آن اقدام گردد. و طبق ماده 92 قانون شهرداری ها ، آگهی ها و دیوار نویسی های غیر مجاز جرم محسوب می شود و در محضر قانون ارتکاب به جرم در این گونه موارد به نوعی نقض آشکار حقوق شهروندی می باشد.
در همین راستا حوزه معاونت فنی و اجرایی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت طی گشت های مستمر خود که به صورت روزانه از خیابان های سطح شهر نسبت به پاکسازی و امحای شعار نویسی ها ، دیوارنویسی و پوستر های تبلیغاتی موجود اقدام می نماید.
هدف از اجرای این اقدام حذف آلودگی های بصری ، آراستگی منظر شهر و ارتقای زیبایی نمای شهری می باشد. در همین راستا شهروندان گرامی قبل از هرگونه دیوار نویسی، نصب پرده و پوستر های تبلیغاتی مجوز های لازم را باید اخذ نمایند تا مانع از برزو هرگونه مشکل برای خود و سایر شهروندان گردند.

 

 مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید