امروز سه شنبه, 15 آذر 1401 - Tue 12 06 2022

منو

بازگشت دستگاه زباله کوب به مدار فعالیت

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت خبر داد ؛

بازگشت دستگاه زباله کوب به مدار فعالیت


محمد باقر بشر دانش مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند های شهرداری رشت از تعمیر و بکار گیری مجدد دستگاه کمپکتور به سیستم دفع زباله در سراوان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت ،محمد باقر بشر دانش با تشریح کاربرد دستگاه کمپکتور (زباله کوب )و مزیت های آن گفت : دستگاه زباله کوب با کاهش حجم پسماندها در محل دفن موجب مدیریت کیفی زباله شامل استفاده کمتر از مصالح جهت پوشش و دیر پر شدن دفنگاه و افزایش زمان بهره برداری و اشغال کمتر محل دفن خواهد شد .
وی افزود : کارآیی این دستگاه زیاد است و می تواند علاوه بر فشرده سازی کار تسطیح و دفن را انجام دهد و در حدود سه ماه پیش دستگاه کمپکتور در بخش هیدرولیک دچار آسیب شده بود و متاسفانه توسط تعمیرکاران داخل استان قابل راه اندازی نبود و ما طی مکاتبه ای با شرکت وارد کننده در این زمینه خواستار ارسال کارشناس شدیم و بحمد الله کمپکتور پس از حدود 3 ماه تعمیر و وارد چرخه فعالیت شد .
وی یادآور شد : این دستگاه در سال 96 با اعتبارات دولتی از کشور آلمان و شرکت بومارک خریداری گردید و پس از انجام مراحل انتقال و گمرکی در شهریور ماه 98 در محل مرکز دفن زباله سراوان وارد مدار فعالیت شد.مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید