امروز شنبه, 05 آذر 1401 - Sat 11 26 2022

منو

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت: مطب ها و کلینیک های پزشکی از قرار دادن زباله های عفونی در معابر عمومی خودداری کنند

 

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت، حامد بشردانش رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت در گفت و گویی اظهار کرد: برخی از درمانگاه ها، مطب ها و کلینیک های پزشکی خارج از ضوابط بهداشتی اقدام قرار دادن زباله های عفونی در معابر کرده که این اقدام سلامت عمومی را به خطر می اندازد.

وی تصریح کرد: در دوران شیوع ویروس کرونا قرار دادن زباله های عفونی در معابر اقدام پسندیده ای نیست و انتظار داریم مطب ها و کلینیک های پزشکی نسبت به این موضوع دقت نظر بیشتر کنند.

بشردانش با اشاره به اینکه قرار دادن زباله های عفونی در سطح شهر منجر به شیوع بیشتر بیماری ها به ویژه ویروس کرونا می شود گفت: از مطب ها و کلینیک های پزشکی عجزانه تقاضا داریم از این اقدام اجتناب کنند.

وی اذعان داشت: جمع آوری زباله های عمومی سلامت کارگران و پاکبانان شهرداری را به خطر می اندازد.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت خاطرنشان کرد: این موضوع را به اداره بهداشت شهرستان رشت مکاتبه کردیم و ان شاالله با نظارت بیشتر جلوی این اقدام ناپسند گرفته شود.مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید