امروز شنبه, 05 آذر 1401 - Sat 11 26 2022

منو

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی(ره)

به گزارش امور ارتباطات سازمان ، متن پیام تسلیت مهندس هادی زاده بدین شرح است :

در سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در حالی به سوگ آن عزیز می نشینیم که همزمان با گام دوم انقلاب؛ پرچم ایثار و مقاومت در برابر دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بالا بوده و با هدایت رهبر حکیم و درس آموخته مکتب آن امام عزیز شاهد اعتلای ایران اسلامی و موفقیت در حوزه های مختلف بویژه حوزه تولید ، دانش و اشتغال می باشیم.
امام راحل با پشتیبانی ملت مجاهد و آزادی‌خواه و حق طلب و به مدد الهی، یک نظام مردم‌سالار دینی را به یادگار گذاشت. ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی، با افتخار می توان گفت بیداری اسلامی منبعث از انقلاب اسلامی و اندیشه های رفیع آن مبارز خستگی ناپذیر با هدایت و رهنمودهای خلف صالح آن روح خدا، رهبر حکیم و باتدبیرمان؛ حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) موفق تر از گذشته؛ مسیر تعالی را طی خواهد کرد.
یوم الله ۱۵ خرداد یادآور جانفشانی های ملت غیور ایران در برابر استکبار و طاغوت بود که این ایستادگی مردم شریف ایران در برابر ظلم و ستم؛ ریشه در اندیشه و مکتب امام راحل و مکتب عاشورا دارد.
اینجانب سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنین سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم ایران اسلامی بویژه مردم شریف شهر رشت ، تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید