امروز شنبه, 05 آذر 1401 - Sat 11 26 2022

منو

اجرای ویژه برنامه به مناسبت هفته محیط زیست با شعار شهر پاک شهروند همراه

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت خبر داد :
اجرای ویژه برنامه به مناسبت هفته محیط زیست با شعار شهر پاک شهروند همراه

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت ؛ مهندس حسن هادی زاده با گرامیداشت هفته محیط زیست از اجرای ویژه برنامه ای در پیاده راه رشت خبر داد و عنوان نمود: همه ساله روز ۵ ژوئن مصادف با ۱۵ خرداد روز جهانی محیط زیست بوده، که در ایران نیز به عنوان هفته ملی محیط زیست اعلام شده است .
هادی زاده با توجه به وظایف ذاتی سازمان مدیریت پسماند دراطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و آموزش های زیست محیطی افزود : ویژه برنامه ای در روز چهارشنبه با مشارکت موسسه محیط زیستی سرزمین ایده آل ما و گروه های هنری با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست و جذب حداکثری شهروندان در طرح جداسازی پسماند های خشک و همچنین آشنایی کودکان با فرهنگ بازیافت و تفکیک از مبدا طراحی گردید که در این مراسم کودکان به‌همراه والدین خود علاوه بر انجام بازی های گروهی ، پاکسازی شهری و جمع آوری زباله های ریخته شده در سطح شهر را نیز تجربه کردند.
ایشان اجرای نمایش خیابانی ، مسابقه نقاشی کودک، برپایی ایستگاه آموزش های زیست محیطی و مسابقه جمع آوری ته سیگار به همراه پخش بروشورهای آموزشی را از محورهای این جشنواره عنوان نمود .

 مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید